ZO VMHD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZO VMHD

Fórum o všetkom, čo trápi vodičov MHD...
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stále ma bolia ramená, prečo?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
matway




Počet príspevkov : 16
Join date : 12.11.2014

Stále ma bolia ramená, prečo? Empty
OdoslaťPredmet: Stále ma bolia ramená, prečo?   Stále ma bolia ramená, prečo? EmptyUt december 16, 2014 6:58 pm

Roky ma boleli ramená, a bohužiaľ som sa s tým zmieril. Chyba! Po toľkých rokoch, kedy ma lekári presviedčali o skutočnosti, že to môže byť z chrbtice, z prievanu alebo prechladenia sú dávno preč! Je to z kyseliny močovej! Z čoho vzniká, prečo práve táto kyselina a ako sa tomu dá pomôcť, to bude predmetom tejto témy...
Návrat hore Goto down
trolejbusar




Počet príspevkov : 12
Join date : 02.12.2014

Stále ma bolia ramená, prečo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stále ma bolia ramená, prečo?   Stále ma bolia ramená, prečo? EmptyPi december 19, 2014 1:31 pm

A znova sme pri chorobe z povolania. Tým,že je málo času pre osobnú hygienu vodiča po príchode na konečnú,viacerí a aj ja som nešiel na malú potrebu,napriek tomu,že som mal. Teraz sa neviem vymočiť,ani za pomoci liekov,diuretík! Všetko sa mi usádza do nôh,ktoré opúchajú a lekári nevedia,akú tam mám tekutinu a prečo. Pritom už štyri mesiace nejazdím. Smutné je,že si to nikto neuvedomuje v akých podmienkach pracujeme.A že sa to odráža na našom budúcom zdraví.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 7
Join date : 10.11.2014

Stále ma bolia ramená, prečo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stále ma bolia ramená, prečo?   Stále ma bolia ramená, prečo? EmptyPi január 16, 2015 6:04 pm

To, čo sa tvrdí po celý čas, šetríme si trocha svoje telo /živoptospráva/, ono sa nám odplatí v tom dobrom zmysle slova...
Návrat hore Goto down
http://www.zovmhd.sk
Sponsored content





Stále ma bolia ramená, prečo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stále ma bolia ramená, prečo?   Stále ma bolia ramená, prečo? Empty

Návrat hore Goto down
 
Stále ma bolia ramená, prečo?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
ZO VMHD :: Fórum ZO VMHD :: Zdravie vodičov-
Prejdi na: