ZO VMHD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZO VMHD

Fórum o všetkom, čo trápi vodičov MHD...
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Vianočný balíček

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
tukabeltukabeltukabel

tukabeltukabeltukabel

Počet príspevkov : 2
Join date : 16.11.2014
Bydlisko : Košice

Vianočný balíček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianočný balíček    Vianočný balíček EmptyUt december 16, 2014 10:31 pm

Ten všeotvarák bol jeden z možností, myslím si že ho určite niekedy použiješ, raz sa ti určite zíde a budeš rád že si mal dačo také po ruke. Iste nepoprieš, že ulahodiť cca 200 ľuďom je veľmi ťažké.
Ak myslíš na podrezanie žíl, tak na to určite nebudeš potrebovať všeotvarák, stačí Ti nožík, ktorý určite máš a režeš s ním v práci trebárs salámu....
Návrat hore Goto down
matwayPočet príspevkov : 16
Join date : 12.11.2014

Vianočný balíček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianočný balíček    Vianočný balíček EmptyUt december 16, 2014 8:38 pm

Takže, ZO VMHD je dobrovoľná organizácia, do ktorej člen vstupuje dobrovoľne. Organizácia sa potom o svojho člena stará v každej možnej sfére, či sú to sociálne istoty, dodržiavanie dohôd alebo rôznymi vyjednávaniami presadzuje zvyšovanie platov a rôznych benefít, stará sa o istoty svojich členov! To ale nie je všetko. Taktiež organizuje rôzne podujatia, na ktorých sa členovia zúčastňujú so svojou rodinou. Dostávajú aj darčeky na konci roka, a nie len na konci roka, ale aj priebežne po celý rok. A to, na čo majú členovia nárok, a čo sa z roka na rok v kancelárií kopí, len preto, že členovia nemajú záujem si to vyzdvihnúť, nás ako ZO VMHD trocha irituje, že si nie sú schopný vybrať ani to minimum, ktoré im pri všetkom tom úsilí ponúkame a na čo majú nárok! Je to vlastne samozrejmosť. Po Mikuláši sme vydávali balíčky celý týždeň, avizujeme to mailami, sms alebo písomnou formou na výpravovniach, a aj na našej webovej stránke!
Je už proste nemysliteľné každého tlačiť do toho, aby si prišiel vybrať to, čo je pre neho pripravené!
VODIČI!!! Náš predseda nie je uvoľneným predsedom, a tým pádom nepoberá ani 1,5 násobku priemernej mzdy, takže nebude v podstate sedieť pre každého jedného jednotlivca v kancli, že je to jeho povinnosť!
Taktiež aj celý výbor sa skladá z vodičov, ktorý pracujú a ten čas na výdaj si predsa našli. Dúfame, že sa tento článok nedotkne žiadneho člena, ale práve náš člen si uvedomí, že je súčasťou ZO VMHD. Pripomenieme, že vianočné odmeny boli, všetci boli po napätej situácii spokojný aj vďaka ZO IOZ, ktorá taktiež spolu vyjednávala so zamestnávateľom o odmenách.
Predpokladáme už len tú skutočnosť, že si každý jeden člen pre svoju samozrejmosť príde, keď bude o tom včas informovaný, ďakujeme.


Musel som to tu prilepiť, lebo niektorí si myslia, že je všetko samozrejmosť..
Návrat hore Goto down
kegogo1Počet príspevkov : 7
Join date : 17.11.2014

Vianočný balíček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianočný balíček    Vianočný balíček EmptyUt december 16, 2014 6:52 pm

Schválne budem sledovať ludí koľko krát zoberú do ruky to perpetu mobile a koľko krát napr. Penazenku :-)
Návrat hore Goto down
matwayPočet príspevkov : 16
Join date : 12.11.2014

Vianočný balíček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianočný balíček    Vianočný balíček EmptyUt december 16, 2014 6:25 pm

kegogo1, vianočné balíčky odsúhlasuje celý výbor, takže návrh padol na pár potrieb pre vodiča, medzi iným aj peňaženky, mincovníky, reflex. pásiky, kalendárik, či pero. Vedz, že to má byť darček pre člena na dennodennú potrebu pri výkone práce vodiča. Poniektorí to možno posudzujú, ako zbytočnosť, iní, ako dobrú pomôcku. Osobne si myslím, že by malo význam prejednať aj veci, ktoré neboli v návrhu, povedzme malé kabely na osobné veci /doklady, mobil, peňaženku a t.ď./, sveter, či pulóver s naším logom, ako máme už tričká alebo tiež podstatnú vec pre profesionálnych vodičov, tester alkoholu. Tým, aby sa uľahčila práca vodiča, je fakt mnoho vecí, ktoré mu vtom môžu byť nápomocné. A možno práve tvoja téma navnadí aj ostatných podať nejaký návrh, a bude z čoho vyberať! Dar pre jednotlivca by nebol ten najlepší nápad, lebo toto sa robí každý rok pre všetkých členov.
Návrat hore Goto down
kegogo1Počet príspevkov : 7
Join date : 17.11.2014

Vianočný balíček Empty
OdoslaťPredmet: Vianočný balíček    Vianočný balíček EmptyPo december 15, 2014 5:49 pm

Nechcel som to rozoberať na Mikulášovi ale strašne by ma zaujímalo kto prišiel z  nápadom (vseotvarak). Ja si myslím že v 21 storočí a pri dnešných vymoženostiach techniky pri umelých vrchnákoch a rychlootvaracich konzervach  je to dobre akurát tak na podrezanie žil. Mislim si ž keby sa tie peniaze dali na dar pre človeka ktorý si myslím že spravil veľmi veľa pre túto organizáciu bolo by to stokrát rozumnejšie.
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Vianočný balíček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianočný balíček    Vianočný balíček Empty

Návrat hore Goto down
 
Vianočný balíček
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
ZO VMHD :: Fórum ZO VMHD :: Potreby vodičov-
Prejdi na: