ZO VMHD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZO VMHD

Fórum o všetkom, čo trápi vodičov MHD...
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Vedeli ste, že...?

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
matwayPočet príspevkov : 16
Join date : 12.11.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptySt november 12, 2014 5:33 pm

Choroby viete zvládnuť aj sami!
Návrat hore Goto down
kegogo1Počet príspevkov : 7
Join date : 17.11.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptyPo november 17, 2014 6:46 pm

už konečne sa musim ktomu dostat
Návrat hore Goto down
Admin
Admin


Počet príspevkov : 7
Join date : 10.11.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptyPo november 17, 2014 7:03 pm

Stačí položiť otázku, čo vás trápi...
Návrat hore Goto down
http://www.zovmhd.sk
trolejbusarPočet príspevkov : 12
Join date : 02.12.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptySt december 03, 2014 12:35 pm

Mám problém s opúchaním dolných končatín,konkrétne stehná až po lýtka. Po užití väčšieho množstva tekutín a po dlhšej chôdzy sa to silno začne prejavovať. V noci počas spánku,to odpuchne,niekedy viac,niekedy menej.A po napití sa,to až cítim. Prešli ma traja špecialisti lekári a nevedeli,vraj nič nenašli,prečo sa to deje.Dokonca dva krát USG,raz CT! Je to normálne? Navyše,napriek tomu,že sa normálne stravujem,nepriberám... Žiadal som aj infúziu,ale boja sa mi ju nasadiť,aby som neopuchol! Taký začarovaný kruh. Gastrológ po endoskopii aj colonoscopii,mi povedal,nech si niečo kúpim v lekárni a zájdem na onkologiu... To je úroveň! A môj obvodný mi na to povedal,že oni majú len také lieky,čo sú aj v lekárni...Však čo,nech si to kúpim sám,zdravotníctvo nemá peniaze,ale hlavne,že lekári za nás berú mesačne 1-2 eura,aj keď tam nechodíte.Hlavne,že ste sa mu tam evidovali. V novej nemocnici vás majú v počítači,všetci lekári so správami aj iných lekárov u ktorých ste tam boli.Preto si ma pohadzujú...
Návrat hore Goto down
matwayPočet príspevkov : 16
Join date : 12.11.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptySt december 03, 2014 2:33 pm

K tomu opúchaniu nôh. Vidím ten problém v nedostatočnej funkcii ľadvín, zuboch a ťažkých kovoch v tele. Okrem iného tieto príznaky môžu spôsobovať samozrejme aj iné a závažnejšie ochorenia. Ľadviny, ktoré napomáhajú k vylučovaniu toxických látok z tela by som sa zameral v prvom rade. Existuje mnoho bylín a čajov na podporu a očistu ľadvín a aj rozpusteniu a vylúčeniu ľadvinových kamienkov, ktoré často upchávajú ich kanáliky. To že v noci niekedy nohy odpuchnú je tým, že v noci má každý orgán akúsi svoju detoxikačnú hodinu. Pitný režim znamená čistá voda / s aktívnym uhlíkom/, čaj / nie čierny, ani sáčkový/ sypaný, mlieko /3.5%/, ovocné a zeleninové šťavy.
Zuby- preto by som sa zameral aj na zuby, lebo ak niesu pokazené, predpokladám sú opravené amalgámovou výplňou, ktorá sa skladá zo striebra, medi, cínu, zinku, ortuti! Kov do tela nepatrý, a dostať ho z neho von je pre naše orgány dokonca nemožné. Cheláciou ťažkých kovov z tela môžeme použiť kyselinu thioktovú / lek. predpis/, alebo kyselinou lipoovou /bez predpisu/. O ostatných ťažkých kovoch a škodlivinách teraz nebudem písať, je toho veľké množstvo.
Na koniec- človek vykonáva očistu tela z vonku, ale z vnútra to robí hádam iba mizivé percento ľudí. Navrhol by som aj detoxikáciu pečene,ale to až potom, ak pomôžeme ľadvinám.

Inak som nepochopil, prečo vyšetrenie na onkológii?
Návrat hore Goto down
trolejbusarPočet príspevkov : 12
Join date : 02.12.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptyŠt december 04, 2014 9:24 am

Na onkologiu ma posielajú,pretože nevedia nájsť diagnozu na moje zdravotné problémy aj iného druhu,ktoré som si ozaj aj sám odstránil bylinkovými čajmi a kedysi mi objavili nezhubný nádor na pečeni s ktorým som žil 20 rokov,aj keď ma nútili ho vybrať,neuposlúchol som. Teraz mu pripisujú pôvod mojich útrab.Nazvali to SYNDROM. Preto,keď to prečítajú,nemajú o mňa záujem. Po všetkých,tých vyšetreniach,neprišli na nič a tak ma chcú dať na chemoterapiu. To ovšem nemôžem dopustiť,pretože mám velmi oslabenú imunitu,keďže nepriberám.Velmi dobre viem,že vedlajšie účinky chemoterapie zabíjajú.Môj obvodný lekár bol na onkologii a je posadnutý posielaním svojich terajších pacientov na toto oddelenie. Doteraz mi nepovedali,ktorý vlastne orgán,chcú liečiť a aká je to diagnóza SYNDROM.... Nedávno vyšli na verejnosť prípady,kedy liečili pacienta na rakovinu,ktorú vôbec nemal a zomrel! Si predstav,že mi objednali onkologickú injekciu až tri kusy za 3600!eúr a to 30 gramovú.Keď som sa pýtal,čo to je,nechceli mi odpovedať.Tak som to našiel na nete a tam sa písalo o lieku na rakovinu,ale s počiatočnou dávkou jeden!miligram! Do mňa to chceli naliať 30! Čo by sa stalo? Môj obvodný sa toho samozrejme zastával,že oni predsa vedia... Nemenovanú nemocnicu už budem zďaleka obchádzať a moja dôvera a úcta k lekárom sa vytratila.Vedel by som ešte veľa rozprávať o zážitkoch na celý život počas pobytu v tejto nemocnici,už pri mojom príchode.Ďakujem za radu,všetky tieto bylinky som si už kúpil a začnem ich užívať.V TV NASA,včera rozprával nový prodekan lekárskej fakulty,že púšťali lekárov so 600 bodmi z požadovaných 800 a teraz to zvyšujú na 750,aby vôbec sa mohol niekto stať lekárom. To je úroveň.Čo ich tak asi mohlo k tomu dospieť? ...
Návrat hore Goto down
matwayPočet príspevkov : 16
Join date : 12.11.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptyŠt december 04, 2014 6:35 pm

Takže, SYNDRÓM nie je diagnóza, ale príznak niečoho, nie je to choroba. To, že si odmietol chemoterapiu si urobil správne, je to chémia, ktorá zabíja jak imunitný systém, tak aj rakovinové bunky spolu so zdravými bunkami tela! Zdravotníctvo má oporné body vtom, že ťa potrebujú mať chorého, a keď si to vieš ako laik prepočítať, tak ti vyjde výsledok asi taký: platíš do zdravotnej poisťovne, ktorá platí všeobecného, laboratória, onkológiu, nemocnicu, terapiu, sestričky, iných špecialistov a t.ď. a t.ď... Ak má niekto onkologický problém, je možno ho zvládnuť do dvoch týždňov, a to sa modernej medicíne nepáči, nezarábala by toľko, ak by sa to pacient dozvedel, že je možnosť liečiť aj takúto diagnózu, ako je rakovina!!!

Mám málo informácii o tvojom stave, ale ak chceš rozpíšem sa, aby si pochopil, kde ako obyčajný človek zlyhá. Budeš veľmi prekvapený čo jeme, dýchame, čo dávame na naše telo /kožu/, čo dennodenne používame, čo nás vlastne postupne a doslova zabíja...
Návrat hore Goto down
Vladislav 48

Vladislav 48

Počet príspevkov : 6
Join date : 12.12.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptySo december 13, 2014 12:59 pm

To čo tu napíšem platí rovnako tak pre trolejbusara ako aj pre ostatných. Svoje zdravie netreba zanedbávať ale musíte sa o neho starať pravidelne. Nemá zmysel plakať, že už je neskoro, lebo stále sa niečo urobiť dá ale čí neskôr začneš tým dlhšie to trvá. Mnohí z Vás cvičia, behajú (dokonca aj maratón) čo je veľmi dôležité. Ale denno denný stres, ktorý zažívate to aj tak len zhoršuje. Mnohí z Vás fajčia a cigaretka to len na chvíľu potlačí, nezlepší ale problémy len dáva na kopu .
S ľudským telom je to rovnako ako s vašim autobusom, či trolejbusom. Nedáš mu čo potrebuje jednoducho zastane. Autobus potrebuje naftu, či plyn, trolejbus elektrinu a ľudské telo potrebuje dostatok antioxidantov, minerálov, vitamínov a stopových prvkov. U človeka je to ešte horšie v tom, že má mozog a vy si myslíte, že ho ovládate ale on pri tom ovláda vás. Ak má totiž mozog nedostatok niečoho čo som uviedol, on Vám to nepovie ale zoberie si to z iných orgánov v tele. Raz Vás bolí jedno, potom druhé, tretie atď. A až keď mozog nebude mať z čoho brať tak vám oznámi, že už má toho dosť. Ale to už je väčšinou veľmi neskoro.
Možno ste už počuli o tzv. voľných radikáloch, ktoré na naše telá útočia z každej strany. Je to práve stres, smog z áut a komínov, dym z cigariet ale aj chémie, ktorá je v strave a všade okolo vás. Vedci prišli na to, že jediným prostriedkom v boji proti voľným radikálom sú antioxidanty. Tie sa nachádzajú len v ovocí, zelenine a bylinkách. Problém je v tom, že vďaka ľudskej činnosti v posledných desaťročiach je aj v tej zelenine a ovocí tej chémie priveľa a tých antioxidantov primálo. Rovnováha v tele je veľmi dôležitá aby ste dokázali žiť dlho ale hlavne v zdraví. Čiže čím viac stresu, cigariet a chémie spotrebujete tým viac antioxidantov je potrebných na vyrovnanie tej rovnováhy.
Je to na dlhšiu prednášku, problém je v tom, že mnohí z vás žijú v presvedčení, že (práve) ich sa to netýka. Hovoria si - ja som ešte mladý, ja mám pôžičky, ja mám malé deti, ja mám ....   a na hlúposti nemám čas.  
A tak ako som sa na inom mieste vyjadroval k vášmu upratovaniu priestoru pre cestujúcich v dopravných prostriedkoch. Mnohí z Vás si neuvedomujú jednu dôležitú skutočnosť, že tam veziete často rôznych neprispôsobivých, špinavých, chorých "spoluobčanov". Vy nevidíte, čo všetko za sebou nechajú, lebo tie baktérie, vírusy, parazity jednoducho nevidíte. Ale tým, že sa chytáte madiel, sedačiek sa to na vás jednoducho nalepí a ak ešte vírite prach metlou tak to s tým všetkým aj do seba vdýchnete. A potom sa divíte, že ste ochorel.
Je to jednoducho preto, že vaše telo má primálo antioxidantov a váš imunitný systém nie je schopný sa sám brániť. Ľahko sa potom stane, že sa mnohí nedožijú ani dôchodku.
Ja mám 66 rokov, zatiaľ mám energie dosť, tak verte, že viem o čom hovorím.

Vlado Stankovič
Návrat hore Goto down
trolejbusarPočet príspevkov : 12
Join date : 02.12.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptyNe december 28, 2014 7:09 pm

Áno.Je to presne tak. Toto mesto sa tak zadlžilo,že už ohrozuje zdravie nielen vodičov,ale samotných cestujúcich. Veď vozidlá sa už roky nedezinfikujú po každej jazde,ani nevysávajú. Najlepšou firmou v tejto oblasti bola firma ALABAMA. Mali vždy vysávač aj madlá dezinfikovali,vždy! Avšak zase riťolezci sa ozvali,že si budú upratovať voz sami,keď im zaplatia.To je presne tá skupina vidlákov,čo si dajú aj koleno prevrtať pre pár drobných na úkor svojho zdravia.Dobre,že ich komunisti nepustili do mesta.Pôžičku na bývanie mohol dostať len na dom. A tak stavali.Bez plánu,samí kocka dom. Po revolúcii za tie domy chcú teraz miliony. Kupujú byty v meste a nevedia,ako sa správať.Bez bontónu a slušnosti.Žiadne dodržiavanie pravidiel,ako je nočný klud,vrtanie v byte,kedy sa mu zachce aj v nedelu,veď farár sa to nedozvie...
Ale to som trochu odbočil.
Naposledy ma zase vzala sanitka z ulice. Bol som dehydrovaný. Dali mi infúziu,hneď v sanitke,potom aj s draslíkom na internom. Celé mesiace,aj keď som o ňu žiadal,to nebolo možné,pretože v počítači mali moju diagnózu,čiže chceli ma zničiť,aby som sám išiel na onkológiu,čo som odmietal.To tam aj moja obvodná napísala,že odmietam liečenie od 2004.roku a mám nádor. Niečo,ako osobná ochrana údajov,im nič nehovorí.Medzi lekárom a pacientom je mlčanlivosť.Lekár môže len konzultovať diagnózu s jedným lekárom.
Návrat hore Goto down
matwayPočet príspevkov : 16
Join date : 12.11.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptyNe december 28, 2014 7:31 pm

trolejbusar, tento tvoj status sa nedá riešiť cez toto fórum, ozvi sa mi, a bude ti učinené za dosť!!! Riešenie existuje, ale v zdravotníctve ho hľadať nemôžeš!
Návrat hore Goto down
trolejbusarPočet príspevkov : 12
Join date : 02.12.2014

Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? EmptyPo december 29, 2014 4:30 pm

Áno viem. Trošku som len reagoval na Vlada,ktorý tiež nepísal konkrétne o zdraví,ale zdraví vodičov,tým som mu dal len za pravdu a ďalší dôvod a informáciu,ako sa k nám vedenie podniku stavia.tzv.pracovné podmienky o ktorých by mal vedieť. Tvoje rady si beriem a dodržujem.Na ultrazvuku mi povedali,že mám až zlaté obličky.V tejto chvíli pijem čaj na očistu pečene aj s tabletkou LAGOSA,ktorá je tiež na očistu pečene. So žlčníkom,tiež nemám problém.To že som kolaboval,je vraj tým,že zhustla krv bez draslíka,ktorý mi dali v infúzii. Takže mi už dala recept na osem fliaš výživy a zajtra mi jednu pustia žilou. Dúfam,že to pomôže a musím si nájsť aj gastrologa. Blíži sa moja komisia a neviem,čo ma na nej čaká. Aké percentá chcú a podla čoho to budú určovať.
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Vedeli ste, že...? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vedeli ste, že...?   Vedeli ste, že...? Empty

Návrat hore Goto down
 
Vedeli ste, že...?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
ZO VMHD :: Fórum ZO VMHD :: Zdravie vodičov-
Prejdi na: