ZO VMHD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZO VMHD

Fórum o všetkom, čo trápi vodičov MHD...
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Veduci liniek

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
kegogo1




Počet príspevkov : 7
Join date : 17.11.2014

Veduci liniek Empty
OdoslaťPredmet: Veduci liniek   Veduci liniek EmptyUt november 25, 2014 10:10 pm

Kto je veduci linky 19? Lebo ja viem o dvoch Smile
Návrat hore Goto down
matway




Počet príspevkov : 16
Join date : 12.11.2014

Veduci liniek Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veduci liniek   Veduci liniek EmptyŠt december 04, 2014 8:12 pm

Ja si myslím, že si myslia pôvodný /minulí/ vedúci, že sú aj na novovytvorenej linke vedúci...Navrhujem aj tu voľby, aby bolo jasné aj pre zamestnávateľa, s kým má diskutovať o návrhoch...
Návrat hore Goto down
Vladislav 48

Vladislav 48


Počet príspevkov : 6
Join date : 12.12.2014

Veduci liniek Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veduci liniek   Veduci liniek EmptySo december 13, 2014 2:28 pm

"Vedúci liniek" ako takí už neexistujú lebo sa premenovali na "vedúcich tabuliek". Kedysi sme sa dohodli na tom, že 1/3 určí zamestnávateľ, 1/3 ZO IOZ a 1/3 ZO VMHD. Od tej doby však došlo k viacerým zmenám a ja ani neviem podľa akého kľúča. Títo vodiči by mali pôsobiť ako "poradný orgán" riaditeľa dopravy, čiže mali by podávať správy o problémoch v služobných cestovných poriadkoch, ak sú nesprávne nastavené jazdné časy, časy potrebné na presuny počas linky, upozorňovať na nebezpečné úseky liniek, problémy na otočkách a pod., ale aj hlásiť pracovné nedostatky, ako chýbajúca voda, či toaletný papier v sociálnych zariadeniach a čokoľvek čo ostatným bráni v riadnom a pokojnom výkone práce. Za to dostávajú k svojej mzde podľa PKZ príplatok.
Takže mali by ste bojovať za to aby to boli ľudia, ktorí sa dokážu ozvať tam kde to treba a nie len za seba.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Veduci liniek Empty
OdoslaťPredmet: Re: Veduci liniek   Veduci liniek Empty

Návrat hore Goto down
 
Veduci liniek
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
ZO VMHD :: Fórum ZO VMHD :: Vedúci liniek-
Prejdi na: